- OSRAM

Цена
€6 72 / 13 14 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Фар |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 55 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 1550 lm |
| Цветна температура (K) | 3200 K |
| Цокъл | H1 |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 550 h |
| Тип монтаж | P14.5s |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 64150ULT H1 55W 12V P14.5s DUOBOX Халогенна крушка за фарове
Подобрете осветлението на автомобила си с халогенната крушка OSRAM 64150ULT H1. С мощност 55W и напрежение 12V, тя осигурява надеждна и ярка светлина за безопасно шофиране. Опаковката DUOBOX съдържа две крушки за удобна смяна.
Ключови Предимства
- Висока производителност — 55W мощност за ярка и постоянна светлина.
- Лесен монтаж — Стандартен цокъл H1 с основа P14.5s за бързо поставяне.
- Надеждна марка — Произведено от OSRAM, лидер в автомобилното осветление.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Халогенна |
| Цокъл | H1 |
| Мощност | 55 W |
| Напрежение | 12 V |
| Основа | P14.5s |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 2 x OSRAM H1 55W халогенни крушки
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




